СПІВПРАЦЯ

СПІВПРАЦЯ

Наш інтернет-магазин BORO завжди радий новим партнерам! Ми запрошуємо до співпраці великі та дрібні підприємства, що спеціалізуються на продажу різноманітних товарів для туризму та відпочинку, а також будь-які інші компанії, що працюють у галузі роздрібної торгівлі.

Ми надаємо гнучкі умови співпраці, які обговорюються в індивідуальному порядку. Наш магазин готовий зробити вигідну пропозицію кожному партнеру незалежно від його розташування та організаційно-правової форми. Працюємо як з великими підприємствами, так і з приватними підприємцями, фізособами, які займаються оптовими та роздрібними продажами, дропшипінгом тощо.

Наша компанія не тільки продає, але й виготовляє якісні сковороди з диска борони, мангали, гравіювання, аксесуари та інші товари для відпочинку на природі. Наша компанія працює без посередників, тому ми не робимо додаткових націнок. На всю нашу продукцію ми готові запропонувати оптимальне співвідношення ціни та якості.

У магазині BORO можна придбати жароміцні сковороди з диска борони для пікніка стандартних та незвичайних форм, мангали, ексклюзивні кришки з гравіюванням, лопатки, підставки та інші товари на вигідних умовах. Всі наші вироби виготовляються із міцного, довговічного та жаростійкого матеріалу, на якому їжа не пригорає.

Співпраця з BORO - це:

Щоб стати нашим партнером, заповніть форму зворотного зв’язку в розділі Контакти, надішліть запит на пошту або зателефонуйте за вказаними номерами телефонів. У листі вкажіть будь ласка про рід діяльності Вашої компанії/магазину, який тип продукції вас цікавить, орієнтовні об’єми закупівель, а також свої контакти для зворотного зв’язку.